ALİ İNCİ: YERİMİZ CUMHUR İTTİFAKIDIR, DESTEĞİMİZ TURGUT BABAOĞLU’NADIR
Kategori: Siyaset
Tarih:
Okunma: 2047
Yorum: 0
Yazı Boyutu: a - a - a - a
Paylaş:
Güncelleme Tarihi: 05.03.2024 02:56

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun Mahalle Muhtarları, Azaları ve Ailelerine yönelik hizmetlerini anlattığı toplantıda konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, “Hendek’te, ittifak kararı alınmıştır ve konu kapanmıştır. Cumhurbaşkanımızın bizlere talimatı çok net; Ayrımız, gayrımız yok. Adayımız Babaoğlu’dur” dedi. 

CUMHUR İTTİFAKI KENETLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Teşkilatı tarafından mahalle muhtarları, azaları ve ailelerine yönelik düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplantısından birliktelik mesajları yağdı.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun 5 yıllık hizmetlerin sunumunu yaptığı programa, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, kadın kolları, Belediye Meclis Üyeleri, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı, mahalle muhtarları, azalar ve aileleri katıldı.

“ADAYIMIZ BELLİ, YERİMİZ BELLİ”

Programda konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi aktararak, “Sayın Cumhurbaşkanımız, “Sen ben yok, birlikte devam edeceğiz” demişlerdi. Bir ittifak kararı alındı. Biz Cumhurbaşkanımızın emrettiği yerde oluruz. Konu kapanmıştır. Adayımız bellidir, yerimiz Cumhur İttifakı’dır Turgut Babaoğlu’nu destekliyoruz. Allah mübarek etsin” dedi.

 

“PROJELERE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak 8 ilden sorumlu olduğunu söyleyen İnci şöyle devam etti;  Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu, burada yaptığı projeleri anlattı, tebrik ederiz. Onların yaptığı çalışmalara bakıyorum, eksiklerine bakıyorum. Onların arasında Turgut Babaoğlu ilk on belediye başkanı arasında değerlendirebileceğim başkanlardan birisi olur. Kendisini tebrik ediyorum.

 

MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ile görüştüklerini de anlatan İnci, “Hendek’imiz ile alakalı, gelecekle alakalı projelere birlikte daha fazla sahip çıkacağız” ifadesini kullandı.

 

“KİMSEYE DARGIN VE KIRGIN DEĞİLİM”

Programda son 5 yılda yapılan hizmetlerin sunumunu gerçekleştiren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise “Bu akşam burada muhtarlarımız ile birlikte azalarımızı ve özellikle ailelerini misafir etmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Muhtarlarımız, bizim adeta gözümüz, kulağımız, elimiz ve ayağımız oldular. Bir dönemi beraber yaşadık. Yeni bir döneme İnşallah, aday olanlarla birlikte devam etmek için büyük bir azim ve gayretle mücadele ediyoruz.  Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.  Muhtarlarımızla ilişkilerimiz de zaman zaman kızdığımız, zaman zaman üzüldüğümüz anlar yaşanmış olabilir ama kimseye hiçbir dargınlığım ve kırgınlığım yok. Sizlerin de varsa bilemiyorum, İnşallah helalleşebiliriz. Şunu özellikle söylüyorum; Kamu işi, devlet işi yapıyoruz. Kimse babasının işini yapmıyor, hepimiz devlet adına, millet adına çalışıyoruz” dedi.

 

“BİR DÜNYA ENGELLE KARŞILAŞTIK”

Babaoğlu, 2019-2024 döneminin başlarında olumsuz hadiseler yaşandığına dikkat çeken Babaoğlu, şöyle devam etti:

Havai fişek patlaması, peşine yoğun kar yağışı, seller ve tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi, peşine deprem, yaklaşık iki, iki buçuk yıl, hayal ettiklerimizi, istediklerimizi tam manasıyla gerçekleştiremediğimiz bir dönemdi. Bir dünya engelle karşılaştık, o yüzden yaptıklarımızla ilgili evet eyvallah ama yapamadıklarımızla ilgili hesabı birbirimize verebilecek durumdayız. Kim istemez ki, hangi muhtarımız istemez ki, mahallesinde bitirilmemiş bir alan, bir yol kalmasın. Vatandaşlarımızın hepsi muhtarlarımıza teşekkür etsin, hiç kimse sitem etmesin. Hem muhtarlarımız ister, hem de belediye başkanı olarak ben isterim.  İnşallah hep beraber, yeni dönemde de güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum.

 

İLÇE BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR

MHP Hendek İlçe Başkanı Buran Namlı, programa katılanlara ve sunumu için Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür ederken AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’da konuşmasında “Cumhur İttifakı’nın bileşenleri olarak, bir aradayız ve arzu etmiş olduğumuz bu toplantıda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

DERNEK BAŞKANI DESTEK İSTEDİ

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı ise Turgut Babaoğlu’na destek isteyerek, “31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde İnşallah başkanımıza büyük desteğinizi bekliyoruz. Şimdiden hayırlı olsun diyorum” ifadesini kullandı.


Yorumlar

Lütfen aşağıda yer alan yorum yazma kurallarına dikkat ediniz.
  • Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, suç veya suçluyu övme amaçlı yorumlar yapmayınız.
  • Küfür, argo, hakaret içerikli, nefret uyandıracak veya nefreti körükleyecek yorumlar yapmayınız.
  • Irkçı, cinsiyetçi, kişilik haklarını zedeleyen, taciz amaçlı veya saldırgan ifadeler kullanmayınız.
  • Türkçe imla kurallarına ve noktalama işaretlerine uygun cümleler kurmaya özen gösteriniz.
  • Yorumunuzu tamamı büyük harflerden oluşacak şekilde yazmayınız.
  • Gizli veya açık biçimde reklam, tanıtım amaçlı yorumlar yapmayınız.
  • Kendinizin veya bir başkasının kişisel bilgilerini paylaşmayınız.
  • Yorumlarınızın hukuki sorumluluğunu üstlendiğinizi, talep edilmesi halinde bilgilerinizin yetkili makamlarla paylaşılacağını unutmayınız.

Önerilen Haberler

BAŞKAN BABAOĞLU: 16 MAHALLEMİZE DAHA DOĞALGAZ GETİRECEĞİZ

Siyaset

BAŞKAN BABAOĞLU: 16 MAHALLEMİZE DAHA DOĞALGAZ GETİRECEĞİZ

Bayraktar ekibini ve projelerini tanıttı

Siyaset

Bayraktar ekibini ve projelerini tanıttı

BAŞKAN BABAOĞLU: KALPLERE DOKUNMAYI HİÇ İHMAL ETMEDİK, ALLAH’IN İZNİYLE EKTİĞİMİZİ BİÇECEĞİZ

Siyaset

BAŞKAN BABAOĞLU: KALPLERE DOKUNMAYI HİÇ İHMAL ETMEDİK, ALLAH’IN İZNİYLE EKTİĞİMİZİ BİÇECEĞİZ

Bayraktar Çamlıca'daydı

Siyaset

Bayraktar Çamlıca'daydı

Alemdar; Hendek için yeni projelerimiz hazır

Siyaset

Alemdar; Hendek için yeni projelerimiz hazır

AK PARTİ İL BAŞKANI TEVER: ADAYIMIZ BİZİM TURGUT'TUR, HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ

Siyaset

AK PARTİ İL BAŞKANI TEVER: ADAYIMIZ BİZİM TURGUT'TUR, HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ